Strona głównaRodzinaBoże Narodzenie 2017. Edukacyjne prezenty dla wnuka

Boże Narodzenie 2017. Edukacyjne prezenty dla wnuka

Zima to czas kiedy zwykle spędzamy dużo więcej czasu w domu. To świetna okazja, by poprzez prezent gwiazdkowy zapewnić dzieciom świetną zabawę i rozrywkę podczas długich wieczorów? Oto kilka propozycji zabawek edukacyjnych, które sprawią, że każdy wieczór będzie niezapomniany dla Twojego wnuka.
1. Latarki - projektory - świetny gadżet dla dzieci w wieku 3-10 lat. Każdy projektor posiada aż 24 zdjęcia, które dziecko wyświetla na ścianie. Projektory zostały podzielone tematycznie - możesz dopasować zabawkę do zainteresowań swojego dziecka. Do wyboru: , , dinozaury, , . Gadżet pełni również funkcję .

- zabawki dla dzieci w wieku 3-8 lat. Cena to około 40 zł.

2. - genialna zjeżdżalnia z kulkami. Najpierw dziecko układa tor, a później spuszcza kulki. Tor można układać na wiele sposobów, dzięki czemu nasza pociecha rozwinie wyobraźnię, a jednocześnie zabawa będzie pełna emocji. Jeżeli chcesz, żeby żaden jesienny dzień nie był nudny dla dziecka, wybierz tę .Kulodromy - zabawki dla dzieci w wieku 3-12 lat. Ceny od 50 do ponad 200 zł.

3. Podczas długich jesienno-zimowych wieczorów doskonale sprawdzają się również drewniane . Tutaj zabawa nie zna granic. Wszystkie są ze sobą kompatybilne, co sprawia, że dzieci zyskują jeszcze więcej . Jeżeli dziecko ma już jakąś kolejkę, nie przejmuj się. Drewniane kolejki są o tyle elastyczne, że ich , i wagoniki będą do pasować i łączyć się pomiędzy różnymi markami. Kolejki są uwielbiane przez zarówno przez chłopców jak i dziewczynki!

- zabawki dla dzieci w wieku 3-8 lat. Ceny kształtują się w okolicach 200-300 zł.

4. Znakomitym pomysłem na spędzenie czasu z dzieckiem są również zabawy z wykorzystaniem . Dziecko nie tylko świetnie się bawi, ale również ćwiczy odgrywanie ról i wyobraźnię. Do uzupełnienia i rozszerzenia możliwości do wyboru jest również szeroka oferta poszczególnych pomieszczeń w domkach - , salonu, łazienki czy nawet pokoju dziecięcego oraz ich „lokatorzy" - lalki. A może wspólnie z wnukami przygotujecie mebelki czy pościel do domku?

- zabawki dla dzieci w wieku 3-8 lat. Ceny kształtują się w okolicach 200-350 zł. Ceny wyposażenia to 40-100 zł.

5. Jednym z tegorocznych hitów są - doskonała propozycja na każdą porę roku. Każda ze sprzedawanych tablic jest dwustronna, a sam zestaw jest łatwy w montażu. Magnes sprawia, że zabawka jest bezpieczna zarówno dla dziecka jak i dla otoczenia. W chętnie grają zarówno dzieci jak i dorośli - to ciekawy pomysł na spędzenie czasu z całą rodziną. Czy rodzice i dziadkowie zdobędą więcej punktów i pokonają dzieci? Sprawdźcie sami.
- zabawki dla dzieci w wieku powyżej 3 lat oraz dla dorosłych. Cena za zestaw to nieco powyżej 100 zł.

Zabawa i spędzanie czasu z dzieckiem są bardzo ważne, gdyż pozwalają na umocnienie w ten sposób więzi rodzinnych. Wybierając różnorodne propozycje dajesz dziecku możliwość odkrycia w sobie pasji, poznania swoich silnych stron, co prowadzi do zbudowania wiary w siebie i osiągania sukcesów w przyszłości. Warto zatem skorzystać z okazji jaką daje nadchodząca Gwiazdka, by nie tylko uradować dziecko ale też zadbać o jego rozwój.


 

Skomentuj artykuł:

Komentarze mogą dodawać wyłącznie osoby zalogowane.
Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Poradnik-zdrowia.pl
  • Umierać po ludzku
  • Internetowe Stowarzyszenie Seniorów
  • Aktywni 50+
  • Oferty pracy