Strona głównaRodzinaDzień Teściowej 2017

Dzień Teściowej 2017

5-go marca obchodzony jest Dzień Teściowej. Choć święto nie cieszy się jeszcze dużą popularnością, warto je zasygnalizować, jako że stanowi element przypomnienia o wartości starszych członków rodziny, ich istotnej roli życiowych doradców obdarzonych doświadczeniem i gotowością niesienia pomocy.
Dzień Teściowej 2017 Oczywiście tak zarysowany obraz w zderzeniu z rzeczywistością nie zawsze wydaje się prawdziwy, popularne są , obiegowe, kąśliwe opinie. Nietrudno przecież o konflikt między osobami z różnych pokoleń, które nagle stały się rodziną, a nie miały czasu na wytworzenie więzi w młodszym wieku, które później skutkują lepszym zrozumieniem.

Demonizowanie stosunków z staje się jednak po prostu nieprawdziwe, komiczne wręcz. To one nierzadko mają duży udział w wychowywaniu dzieci, służą radą i mądrością, jako ukochane babcie mają niebagatelny wpływ na kształtowanie wizji świata i postaw młodego człowieka, Dzień Teściowej jest więc doskonałą okazją do złożeni życzeń mamie ukochanej osoby.

 

Skomentuj artykuł:

Komentarze mogą dodawać wyłącznie osoby zalogowane.
Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Akademia Pełni Życia
  • eGospodarka.pl
  • Umierać po ludzku
  • Kosciol.pl
  • Oferty pracy