Strona główna Rodzina Wiadomości

70-latka po raz pierwszy została matką: to może być światowy rekord

fot. ODN (screen)Kobiety coraz później zostają matkami, ale pewna mieszkanka Indii mogła w tej dziedzinie pobić rekord - ma ponad 70 lat i właśnie urodziła swoje pierwsze dziecko.

więcej »

Polacy przy grillu: rodzinne spotkanie

© ArtFotoDima - Fotolia.comMajówka, niezależnie od pogody, to tradycyjnie rozpoczęcie sezonu na spotkania z rodziną i przyjaciółmi na świeżym powietrzu, szczególnie przy grillu. Za co najbardziej cenimy grillowanie? Aż 55% Polaków w badaniu „Polacy przy grillu”, wskazało na wspólne spędzanie czasu z najbliższymi. Nie dziwi więc, że 75% z nas przy grillu koncentruje się przede wszystkim na rozmowie. Potwierdza się zatem przekonanie, że razem smakuje lepiej!

więcej »

Pieniądze, rower czy tablet. Jaki prezent na Komunię?

© charlemontphoto - Fotolia.comWielkimi krokami zbliża się czas uroczystości komunijnych. Tego typu uroczystości wiążą się z wyborem odpowiedniego upominku. Jakie prezenty komunijne zamierzamy kupić w tym roku? Ile jesteśmy w stanie na nie wydać? Na te oraz inne pytania odpowiada raport przygotowany przez porównywarkę cen Okazje.info.

więcej »

Wypadek samochodowy: jak uzyskać odszkodowanie za śmierć bliskiego

© il-fede - Fotolia.comWedług statystyk Komendy Głównej Policji od początku roku na polskich drogach doszło do 3 913 wypadków, w wyniku których zginęło 309 osób, a 4 590 zostało rannych. W jaki sposób ubiegać się o odszkodowanie po utracie bliskiej osoby w wypadku komunikacyjnym?

więcej »

Sprawdź czy twój wnuk regularnie ćwiczy. Będzie ci wdzięczny w przyszłości

© Noam - Fotolia.comJeśli masz małe wnuki, zorientuj się, czy dostatecznie dużo ćwiczą. Dzięki odpowiedniej aktywności fizycznej bowiem będą mogły liczyć na lepsze zdrowie psychiczne jako dorośli.

więcej »

Zmiany w urlopach wychowawczych 2016

© drubig-photo - Fotolia.comStyczeń to czas, w którym wchodzi w życie wiele nowych regulacji. Tak jest także w tym roku - 2 stycznia zaczęła obowiązywać nowelizacja dotycząca urlopu wychowawczego. Z pewnością wpłynie ona na życie zawodowe i rodzinne wielu zatrudnionych na podstawie umowy o pracę.

więcej »

Rusza Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem: bezpłatna pomoc specjalistów

© Jakub Jirsák - Fotolia.comPrzed nami kolejny, już 15. Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem. W tym roku każdy zainteresowany będzie mógł zgłosić się o poradę w dniach 22 lutego – 27 lutego 2016 r. Bezpłatna pomoc będzie udzielana między innymi w Ośrodkach Pomocy dla Osób Pokrzywdzonych Przestępstwem. Od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 18:00 oraz w sobotę w godzinach od 10:00 do 13:00 będą w nich pełnione dyżury specjalistów.

więcej »

Polacy nie płacą alimentów. Rekordzista zalega dzieciom ponad pół miliona złotych

© bzyxx - Fotolia.comDo końca 2015 roku gminy miały obowiązek dopisać wszystkich dłużników alimentacyjnych do biur informacji gospodarczej. Te, które to zrobiły przekazały do Krajowego Rejestru Długów informacje o 266 548 dłużnikach, którzy swoim dzieciom zalegają ponad 8,2 miliarda złotych.

więcej »

Jaki prezent pod choinkę? Pomysły co kupić wnukom

© Masson - Fotolia.comZbliża się Gwiazdka, a wraz z nią konieczność (i przyjemność) obdarowywania bliskich prezentami. Niektórzy są „bezproblemowi" i łatwo ich zadowolić byle drobiazgiem, z innymi mamy spory kłopot. Tymi ostatnimi nierzadko są wnuki. Zobacz, co najprawdopodobniej zachwyci najmłodszych w rodzinie.

więcej »

Darmowe porady notariusza. Porozmawiaj o dziedziczeniu [FILM]

© Andrey Burmakin - Fotolia.comJuż jutro po raz kolejny odbędzie się Dzień Otwarty Notariatu. Coroczna społeczna akcja edukacyjna pozwala wszystkim zainteresowanym uzyskać praktyczne informacje w ważnych dla każdego obszarach prawa.

więcej »

Strony : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14]


Polecamy Uniwersytety Trzeciego Wieku Poradnik-zdrowia.pl EWST.pl Fundacja ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Oferty pracy

  X   Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.   X