Porady - pytania i odpowiedzi

11 dni temu, 09:35 autor: paula.w5

223 odsłon

reprezentowanie jednego z rodziców w postępowaniu o podział majątku

Witam,
chciałabym reprezentować moją mamę w postępowaniu o podział majątku wspólnego. Rodzice są już dobrych parę lat po rozwodzie jednak do tej pory nie uregulowali tej kwestii. Mama przebywa za granicą co utrudnia jej ewentualne stawiennictwo na rozprawach. Moje pytanie brzmi: czy ja, jako córka, mogę ją reprezentować mając jej pełnomocnictwo?

[ porady z tej kategorii ]

UDZIELONE ODPOWIEDZI

  • 11 dni temu, 10:21 autor odpowiedzi: radca prawny Dominik Sęczkowski | www.sslg.pl | prawnik specjalizujący się w prawnej opiece Seniora

    Szanowna Pani,

    tak, jako córka może Pani reprezentować swoją mamę (vide art. 87 par. 1 kodeksu postępowania cywilnego).


    Radca prawny Dominik Sęczkowski - prawnik specjalizujący się w prawnej opiece Seniora

    Oceń odpowiedź 0 0

    skomentuj | odpowiedz


DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

ZOSTAŃ EKSPERTEM

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.



Na skróty

REKLAMA

Szukaj pytań i odpowiedzi



Zadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii Prawo rodzinne i opiekuńcze

Eksperci radzą

Ostatnio zadane pytania

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Tematy

Poprzednie pytania



  X   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.   X