Strona głównaRodzina5 marca - Dzień Teściowej

5 marca - Dzień Teściowej

Teściowa często bywa bohaterką złośliwych dowcipów, ale 5 marca należy biec do niej z życzeniami, bo bez wątpienia tego dnia obchodzimy święto jednej z najważniejszych osób w naszym życiu.
Przed teściową zdajemy niezwykle trudny egzamin - z życiowej odpowiedzialności. Wykazując się roztropnością, zaradnością, rozwagą, troską, dobrymi manierami, zdobywamy jej zaufanie. Powierza nam przyszłość swojego dziecka.

Teściowa to także ukochana babcia naszych dzieci, a nasze dzieci to ukochane wnuki teściowej. Dla nich zmienia rytm swojego życia i poświęca się im całkowicie. Wyręcza w opiece, kiedy wciąga nas wir pracy, a także wtedy, kiedy zabiegani potrzebujemy odrobiny prywatności.

Pochłonięci codziennymi obowiązkami zapominamy, by podziękować teściowej za trud i zaangażowanie. Dzień Teściowej stwarza okazję, by nadrobić te zaległości.

Adrianna Buniewicz / Kobiety.net.pl

Zgłoś błąd lub uwagę do artykułu

 

Skomentuj artykuł:

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Wynik dodawania (tylko niezalogowani):

PIĘĆ + DWA =

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

REKLAMA

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Hospicja.pl
  • EWST.pl
  • Akademia Pełni Życia
  • Poradnik-zdrowia.pl
  • Oferty pracy

  X   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.   X