Strona głównaRodzinaDzień Teściowej 2017

Dzień Teściowej 2017

5-go marca obchodzony jest Dzień Teściowej. Choć święto nie cieszy się jeszcze dużą popularnością, warto je zasygnalizować, jako że stanowi element przypomnienia o wartości starszych członków rodziny, ich istotnej roli życiowych doradców obdarzonych doświadczeniem i gotowością niesienia pomocy.
Dzień Teściowej 2017 Oczywiście tak zarysowany obraz w zderzeniu z rzeczywistością nie zawsze wydaje się prawdziwy, popularne są , obiegowe, kąśliwe opinie. Nietrudno przecież o konflikt między osobami z różnych pokoleń, które nagle stały się rodziną, a nie miały czasu na wytworzenie więzi w młodszym wieku, które później skutkują lepszym zrozumieniem.

Demonizowanie stosunków z staje się jednak po prostu nieprawdziwe, komiczne wręcz. To one nierzadko mają duży udział w wychowywaniu dzieci, służą radą i mądrością, jako ukochane babcie mają niebagatelny wpływ na kształtowanie wizji świata i postaw młodego człowieka, Dzień Teściowej jest więc doskonałą okazją do złożeni życzeń mamie ukochanej osoby.

Serwis świąteczny senior.pl

 

Skomentuj artykuł:

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

REKLAMA

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Kobiety.net.pl
  • Fundacja ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych
  • eGospodarka.pl
  • EWST.pl
  • Oferty pracy

  X   Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.   X